سقوط... | بلاگ

سقوط...

تعرفه تبلیغات در سایت
کانال رسمی باشگاه استقلال سیلک

صفحه استقلال سیلک را را در تلگرام نیز دنبال کنید

سقوط...

 سال 96 سال سقوط و ياس و نااميدي ورزش كاشان / واليبال و فوتبال كاشان سقوط كردند/ شهرداري كاشان 3 ميليون تومان كمك كرد

*اختصاصي پورتال خبري كاشان/ محمد ملك آبادي : كمك شهرداري كاشان به تيم استقلال سيلك كاشان فقط 3 ميليون تومان بوده است.

 
سقوط دو تيم واليبال رعد پدافند كاشان از ليگ برتر به ليگ يك و سقوط تيم فوتبال استقلال سيلك كاشان متعلق به شهرداري كاشان از ليگ دو به ليگ سه دو رخداد مهمي بود كه درسال 96 اداره ورزش و جوانان كاشان را كه در خواب تقدير از تيم كشتي و تأسيس صندوق از حمايت ورزشكاران به سر مي برد را آشفته كرد و دل هواداران نوجوانان و جوانان و ورزشكاران اين دو رشته را در كاشان جريحه دار كرد.

 

90 درصد مشكل اساسي هر دو تيم كاشاني كه منجر به سقوط كاشاني ها شد، عدم حمايت مالي از اين دو تيم بود و 10 درصد مابقي عوامل ديگر بودند.

 

تيم فوتبال استقلال سيلك كاشان كه امتياز آن از شهرداري كاشان بود و شهرداري كاشان با حمايت شوراي شهر و فرماندار و نماينده مردم در مجلس، بايد از اين تيم حمايت مي كرد تا حداقل مجوز ليگ دو را كه متعلق به بيت المال و جوانان ورزشكار كاشان بود حفظ مي كرد به حداقل كمك ها كه 3 ميليون تومان بود بسنده كرد تا حسين باغبان امروز گرفتار چك هاي پاس نشده اي باشد كه خودش آن را امضا كرده است و بايد خونه و زندگي خود را به هراج بگذارد تا بتواند چك هايي براي تيم كاشان هزينه كرده است پاس كند.

 

اما تيم واليبال رعد پدافند كاشان كه تعدادي جوانان جوياي نام و سرباز در آن عضويت داشتند و با حداقل هزينه كه كل هزينه تيم رعد پدافند به اندازه قرارداد يكي از بازيكنان تيم هاي ليگ برتر بود اما با انگيزه زياد در برابر غولهاي ليگ برتر هنر خود را به نمايش گذاشتند و هرچند نتيجه نگرفتند اما بازيهاي قابل قبولي را از خود نمايش گذاشتند.

 

انتظار از تيم واليبال رعد پدافند كاشان نيز به مانند تيم استقلال سيلك كاشان بايد به اندازه هزينه اي براي اين تيم شد داشت تا بيشتر از آن چون اين تيم مصداق همان ضرب المثلي شدند كه هرچقدر پول بدهيد آش به كاسه تان خواهند ريخت.

 

به هر حال با سقوط دو نماينده كاشان از ليگ هاي برتر و دسته دوم كشور به يك رده پايين تر ضمن اينكه كارنامه اداره ورزش و جوانان كاشان را زير سؤال برد و سال 96 سال سقوط ورزش كاشان شد براي ورزشكاران اين دو رشته در كاشان نيز ياس و نااميدي به ارمغان آورد كه جبران آن به سالهاي طولاني نياز است.

.: Weblog Themes By Slide Skin:.

...
نویسنده : بازدید : 0 تاريخ : دوشنبه 6 فروردين 1397 ساعت: 22:08