سوغات یک امتیازی

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  به گزارش ، تيم استقلال كاشان در هفته دهم مسابقات ليگ دسته سوم باشگاههاي كشور بعداز ظهر امروز در ورزشگاه  آزادگان قزوين به مصاف تيم كاسپين اين شهرستان رفت و در پايان به تساوي 1 بر يك رضايت داد و يك امتياز با ارزش از اين بازي خارج از خانه به ارمغان آورد .

  در اين ديدار ابتدا تيم استقلال كاشان در نيمه نخست و دردقيقه 20 موفق شد توسط امير نسايي هافبك نفوذي خود از پشت محوطه هيجده قدم دروازه ميزبان خود كاسپين قزوين را باز كرد و نيمه نخست را با پيروزي 1 بر صفر به رختكن رفت.

  در نيمه دوم و در همان ابتداي نيمه دوم در دقيقه 52 سعيد دقيقي بازيكن مربي تيم كاسپين قزوين موفق شد دروازه استقلال كاشان را باز كند و بازي را به تساوي بكشاند.

  كاشاني ها بعد از  دريافت گل مساوي بازي فيزيكي و حرفه اي خوبي را به نمايش گذاشتند و روي ضد حملات مي توانستند به گل برتري هم برسند.

  كاسپين قزوين در دقايق پاياني بازي  فشار زيادي روز دروازه استقلال آورد اما دفاع  جانانه بازيكنان تيم استقلال كاشان اجازه ندادند دروازه شان باز شود و بازي با نتيجه تساوي 1 بر 1 به پايان رسيد تا استقلال ادامه روند روبه رشد حود اولين اميتاز  خارج از خانه خود را كسب كند و با 1 امتياز با ارزش راهي كاشان شود.

   

  اسامي بازيكنان تيم استقلال كاشان: سعيد احمد زاده، ميلاد صفي خاني، محسن بيات، مسعود اسماعيلي، افشين زماني، محمد رضا اشرفي، احسان سربلوكي، امير طاهري، محمد منصوري، امير نسائي، عباس طهماسبي، سعيد كوهي، حامد بور بور، سليم عيدان، محمد كاظمي، مجتب نصراللهي، سعيد اكبري، مرتضي چشم پاك، مربي مجيد رهبر نژاد، سرپرست حميد كاظميان

  لازم به ذكر است، تيم فوتبال استقلال سيلك كاشان  در گروه دوم ليگ دسته دوم با تيمهاي پرسپوليس مشهد، استقلال اهواز، كاسپين قزوين، شهداري بابلسر، سردار بوكان، شهرداري بندرعباس، نفت و گازگچساران، هف سمنان، استقلال جنوب تهران و شهرداري اروميه همگروه است.

  شايان ذكر است، مسابقات ليگ دسته دوم فوتبال باشگاههاي كشور در 3 گروه 11 تيمي  برگزار مي شود كه در پايان تيمهاي اول تا چهارم هر گروه جمعا 12 تيم به مرحله دوم صعود مي كنند و در دو گروه 6 تيمي مسابقات را ادامه مي دهند و در نهايت تيمهاي اول دو گروه  مستقيما به ليگ يك صعود مي كنند و تيم سوم نيز با برگزاري پلي آف بين تيم هاي دوم هر گروه مشخص مي شود.

  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : يکشنبه 21 آبان 1396 ساعت: 15:16
  برچسب‌ها : امتیازی,
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها